fbpx

Szkolenia

Opis

 

Termin: 12 stycznia 2022

Godziny zajęć: 9:00-14:30 (7h dydaktycznych)

Koszt szkolenia: 430 zł

Adres szkolenia: siedziba Instytutu Edukacji Logopedycznej w Lublinie, ul. Matki Teresy z Kalkuty 18 A lok. 6

 

Liczba miejsc ograniczona: 5 - 7 osób

PROMOCJA : Przy zakupie dwóch szkoleń w pakiecie "ODDECH dochodzi do GŁOSU" łączna kwota za szkolenia wynosi 780 zł (zamiast 860 zł). Pakiet dostępny jest TUTAJ

  
 
Ten warsztat jest dla Ciebie, jeżeli:
- chcesz odkryć potencjał swojego głosu,
- pracujesz (z) głosem
- brakuje Ci tchu, kiedy przemawiasz przed publicznością,
- masz wrażenie, że nie wykorzystujesz pełnego potencjału swojego głosu,
- nie lubisz swojego głosu,
- masz problemy z głosem,
- potrzebujesz mieć więcej pewności siebie podczas wystąpień publicznych,
- chcesz być sobą, komunikując się z innymi,
Przyjdź, przyjedź. Wspólnie wydobędziemy potencjał Twojego głosu.
Będziesz mógł/ mogła nie musiał/ musiała.
Będzie Ci wolno, a nie powinieneś/ powinnaś.
To czas dla Ciebie.
Wykorzystasz go, jak zechcesz, jak potrzebujesz.
Do zobaczenia.
❤
 
1. Jak mnie słyszą, tak mnie piszą – głos moją wizytówką. Ćwiczenie wprowadzające. (Każdy z Uczestników czyta dowolny tekst – wzajemnie udzielamy sobie informacji zwrotnych. Praca przebiega w atmosferze życzliwości i akceptacji. Spotykamy się po to, żeby wziąć najwięcej od siebie dla siebie).
2. Ja i mój głos. Voice Handicap Index (VHI) – wskaźnik niepełnosprawności głosowej. Kwestionariusz autooceny głosu – omówienie i praca własna z możliwością podzielenia się z grupą.
3. O tym, co niezbędne: Budowa i działanie narządu głosu praktycznie.
4. Trening oddechowy z uzasadnieniem i komentarzem. (Możesz wybrać ćwiczenia, które są dla Ciebie odpowiednie).
5. Co możesz zrobić, żeby zapobiegać, a nie leczyć?:
- patologia i rehabilitacja głosu – najczęstsze choroby,
- BHP pracy (z) głosem,
- apteczne i domowe sposoby na zdrowy głos.
6. Psychologiczne aspekty pracy (z) głosem:
- sesja wsłuchania się w wewnętrzne dziecko,
- trema w wystąpieniach publicznych,
- sposoby radzenia sobie ze stresem.
 
 
Na warsztat przyjdź w wygodnym stroju lub zabierz go ze sobą, żeby się przebrać? Weź ze sobą karimatę i ulubiony koc, który otuli Cię w czasie relaksacji.

  

Prowadząca:

 

mgr Sylwia Zasada - specjalistka emisji i rehabilitacji głosu, logopedka, terapeutka oddechu, międzynarodowa instruktorka Metody Oddechowej Butejki, terapeutka miofunkcjonalna i Manualnej Terapii Krtani (LMT) wg protokołu J. Liebermana, trenerka autoprezentacji. Lingwistka – miłośniczka języka polskiego w pełnej krasie. Autorka szkoleń: „Wellbreathing. Oddech to podstawa”, „Co w głosie piszczy”, „Oddech dochodzi do głosu” oraz cyklu szkoleń i e-booków „ABC początkującego logopedy” (Rotacyzm, Seplenienie, Mowa bezdźwięczna, Kappacyzm, lambdacyzm, tetacyzm). Autorka publikacji naukowych o tematach językoznawczych i rozwoju mowy. Stworzyła Instytut Edukacji Logopedycznej, który od kilkunastu lat szkoli logopedów w Polsce i na świecie, oferując im wysokiej jakości warsztaty i szkolenia prowadzone przez najwyższej klasy specjalistów. Stworzyła również Pracownię głosu i oddechu – przestrzeń, która służy ludziom do poznawania potencjału własnych głosów i mocy oddechów (również w Social Mediach – Facebook, You Toube). Pasjonatka pracy z ciałem, także w nurcie Analizy Bioenergetycznej A. Lowena – elementy metody wykorzystuje w pracy terapeutycznej z głosem i oddechem. Obecnie jest  również studentką Szkoły Psychoterapii w nurcie analizy bioenergetycznej Aleksandra Lowena. Współpracuje z uczelniami jako wykładowca oraz prowadzi warsztaty zamknięte dla firm.

 

 

Szczegóły wydarzenia

Zaczyna się:12/01/2025 09:00
Kończy się:12/01/2025 14:30
Lokalizacja:Pracownia głosu i oddechu

Rezerwacja

Cena:
zł 430.00
Rejestracja Logowanie zrobić rezerwację

Pytania i odpowiedzi


  • Czy mogę z jednego konta zapisać inne osoby/osobę?

    Nie.

    Zakładając konto, podają Państwo dane osobowe i wyrażają zgodę na ich przetwarzanie, nie można zatem zrobić tego za kogoś. Każdy uczestnik szkolenia jest zobowiązany do założenia konta i wyrażenia zgody na przetwarzanie swoich danych we własnym imieniu.

  • Jak dokonać rezerwacji na szkolenie?

    W celu zapisania się na szkolenie należy założyć konto lub zalogować się, a następnie w ogłoszeniu o szkoleniu kliknąć "rezerwuj teraz" postępując wg dalszej instrukcji. Rezerwacja zostaje potwierdzona po dokonaniu wpłaty wymaganej zaliczki.

  • Kiedy i w jaki sposób mam podać dane do faktury?

    Dane do faktury należy wysłać e-mailem na adres: biuro@instytutlogopedyczny.pl lub wypełnić formularz podczas dokonywania rezerwacji na szkolenie.

  • Kiedy otrzymam fakturę?

    Z reguły faktury wystawiamy do 3 dni roboczych po szkoleniu (po wykonaniu usługi), jednakże w przypadku, gdy pracodawca wymaga jej wcześniej (np. przed zakończeniem danego roku) prosimy o kontakt e-mailowy z biurem w tej sprawie: biuro@instytutlogopedyczny.pl

  • Po dokonaniu wpłaty zaliczki/całości kwoty szkolenia okazało się, że placówka dofinansuje mi to szkolenie, czy otrzymam zwrot kosztów i fakturę?

    Tak. Prosimy o przesłanie informacji dotyczących faktury (dane, termin płatności) pod adres e-mailowy z biurem: biuro@instytutlogopedyczny.pl

  • Czy mogę dokonać anulowania rezerwacji?

    W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie takiej informacji pod adres e-mailowy: biuro@instytutlogopedyczny.pl

  • Czy w przypadku rezygnacji ze szkolenia otrzymam zwrot kosztów?

    W przypadku rezygnacji ze szkolenia:

    • W terminie do 10 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia przysługuje zwrot całości wpłaconej kwoty,
    • W terminie do 7 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia przysługuje zwrot w wysokości 50% kwoty stanowiącej całość opłaty za szkolenie,
    • W terminie poniżej 4 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia lub w przypadku braku zgłoszenia nieobecności wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.
  • Mam dofinansowanie z kilku placówek do szkolenia/szkoleń, czy mogę otrzymać kilka faktur?

    Tak, oczywiście. Prosimy wówczas o przesłanie danych do faktury wraz z kwotą dofinansowania pod adres e-mailowy: biuro@instytutlogopedyczny.pl

  • Co to jest kod QR i jak go używać?

    Kod QR jest dodatkowym sposobem do szybkiego dostępu do informacji o szkoleniu. W tym celu należy użyć aplikacji do skanowania kodów QR, wówczas wyświetlą się szczegółowe informacje.



„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”
Johann Wolfgang Goethe

Kontakt

Adres

ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A lok. 6, 20-538 Lublin

Telefon

Biuro, szkolenia: +48 505 255 435

Rejestracja na terapię: +48 881 527 414

Kontakt telefoniczny w godzinach 9-15

Email

biuro@instytutlogopedyczny.pl