Specjaliści

Specjaliści

W czym możemy Ci pomóc?

<strong>mgr Sylwia Zasada </strong> - logopeda, trener emisji głosu

mgr Sylwia Zasada - logopeda, trener emisji głosu

Kontakt: sylwia@instytutlogopedyczny.pl

Zawodowo jestem trenerem, logopedą, polonistą oraz specjalistą emisji głosu.

Ukończyłam studia magisterskie w zakresie filologii polskiej ze specjalizacją nauczycielską i logopedyczną oraz podyplomowe studia kwalifikacyjne w zakresie emisji głosu i podyplomowe studia z organizacji i zarządzania oświatą, a także studia doktoranckie w zakresie językoznawstwa – zainteresowania badawcze: język dziecka. Posiadam Certified International Associate Trainer – potwierdzający kwalifikacje trenerskie. Ukończyłam wiele szkoleń i kursów doskonalących umiejętności logopedyczne i nauczycielskie.

Czytaj więcej

<strong>Agnieszka Zielińska </strong> - logopeda, audiolog, protetyk słuchu oraz terapeuta ręki

Agnieszka Zielińska - logopeda, audiolog, protetyk słuchu oraz terapeuta ręki

Kontakt: agnieszka.zielinska@instytutlogopedyczny.pl

Prowadzę terapię indywidualną oraz zajęcia grupowe: logorytmikę („Logorytmika – ruch słuch słowo ©”) i język migowy. Zapraszam do siebie osoby zarówno z wadami wymowy, opóźnionym rozwojem mowy, niedosłuchami jak i z problemami w płynności mowy. Prowadzę także terapię w nurcie Metody Krakowskiej oraz naukę czytania Metodą Symultaniczno-Sekwencyjną®. Ukończyłam wiele szkoleń i kursów doskonalących umiejętności logopedyczne, a także uczestniczyłam w wielu konferencjach naukowych.

Czytaj więcej

<strong>mgr Monika Wrzos </strong> - logopeda, neurologopeda

mgr Monika Wrzos - logopeda, neurologopeda

Kontakt: monika.wrzos@instytutlogopedyczny.pl

Jestem absolwentką filologii polskiej ze specjalnością logopedyczną UMCS oraz podyplomowych studiów neurologopedycznych UMCS.

Swoje doświadczenie zawodowe zawdzięczam długoletniej współpracy z wieloma placówkami oświatowymi, w których zajmuję się diagnozą oraz terapią logopedyczną i neurologopedyczną dzieci z różnorodnymi zaburzeniami mowy. Każde spotkanie terapeutyczne starannie planuję i staram się zrealizować tak, aby uwzględnić indywidualne potrzeby i oczekiwania pacjenta.

Czytaj więcej

<strong>mgr Monika Kwapisz-Ciemińska </strong> - logopeda, audiolog

mgr Monika Kwapisz-Ciemińska - logopeda, audiolog

Kontakt: monika.kwapisz@instytutlogopedyczny.pl

Jestem absolwentką logopedii z audiologią, pięcioletnich magisterskich studiów na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Studia ukończyłam z tytułem Najlepszego Absolwenta Wydziału Humanistycznego. Podczas studiów brałam udział w licznych praktykach i wolontariatach, które pozwoliły mi na zapoznanie się z pracą logopedy. Czynnie pracuje w zawodzie od 2014 roku. Moje zainteresowania naukowe skupiają się wokół tematyki wczesnej interwencji, zwłaszcza opieki logopedycznej nad wcześniakami.

Czytaj więcej„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”
Johann Wolfgang Goethe

Kontakt

Adres

ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A lok. 6, 20-538 Lublin

Telefon

+48 505 255 435

Email

biuro@instytutlogopedyczny.pl

Nasza siedziba

lib-img_6631
lib-img_6797
lib-img_6791
lib-dscn0642