Wrocław

Szkolenia w mieście Wrocław

7 kwi
h. 09:00

Stymulowanie mowy i myślenia. Grupowe zabawy logopedyczne.

Wrocław
Na warsztacie zostaną zaprezentowane zabawy, których celem jest wspieranie rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym. Przedstawione zabawy będą miały zróżnicowany poziom trudności.
25 maj
h. 09:00

Praca z pacjentem z uszkodzeniem prawej półkuli mózgu

Wrocław
Zapoznanie ze specyfiką funkcji prawej półkuli, specyfiką uszkodzeń tego obszaru. Wprowadzenie do sposobów diagnozowania. Zespół pomijania stronnego, diagnoza i terapia.
26 maj
h. 09:00

Pacjent z chorobą neurozwyrodnieniową w pracy logopedy

Wrocław
Zapoznanie ze specyfiką pacjenta dementywnego. Omówienie najczęściej występujących chorób neurozwyrodnieniowych. Trudności komunikacyjne pacjenta z demencją. Zaburzenia połykania w demencji. Sposoby diagnozowania zaburzeń poznawczych – współpraca z psychologiem. Metody pracy z pacjentem dementywnym, formułowanie celu terapeutycznego.
2 cze
h. 10:00

Diagnostyka i terapia zaburzeń mikroflory jelitowej u dzieci ze spectrum autyzmu

Wrocław
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z rolą flory jelitowej w prawidłowej mineralizacji i detoksykacji w tym z metali ciężkich. Jak również w ograniczaniu stanów zapalnych w mózgu. Uczestnicy poznają dostępne metody diagnostyki dysbiozy jelitowej i diety najczęściej stosowane u dzieci ze spectrum autyzmu wspomagające rozwój mowy.
8 cze
h. 09:00

Terapia integracji sensorycznej i usprawnianie zmysłów dziecka z zaburzeniami mowy

Wrocław
Nabycie wiedzy na temat integracji sensorycznej, jej zaburzeń oraz ich wpływu na rozwój mowy.
14 wrz
h. 09:00

Diagnoza i terapia jąkania u dzieci w wieku 2,5-10 lat

Wrocław
Nabycie wiedzy na temat diagnozy i terapii jąkania wczesnodziecięcego.
26 paź
h. 09:00

Dyslalia ankyloglosyjna - o krótkim wędzidełku języka, wadliwej wymowie i skuteczności terapii

Wrocław
Zapoznanie słuchaczy ze stanem wiedzy w zakresie ankyloglosji i dyslalii ankyloglosyjnej, ze standardem diagnozowania zaburzeń wymowy (pierwotnych i wtórnych), z zasadami diagnozy różnicowej, z chirurgiczno-logopedyczną procedurą terapeutyczną.
29 lis
h. 14:00

Trening karmienia logopedycznego od podstaw

Wrocław
Zapoznanie uczestników z podstawowymi zasadami dotyczącymi treningu karmienia logopedycznego oraz zasadami wsparcia pacjenta w tym zakresie, -wdrożenie bezpiecznych pozycji do karmienia i technik wspomagających karmienie.

Pytania i odpowiedzi


 • Jak dokonać rezerwacji na szkolenie?

  W celu zapisania się na szkolenie należy założyć konto lub zalogować się, a następnie w ogłoszeniu o szkoleniu kliknąć "rezerwuj teraz" postępując wg dalszej instrukcji. Rezerwacja zostaje potwierdzona po dokonaniu wpłaty wymaganej zaliczki.

 • Kiedy i w jaki sposób mam podać dane do faktury?

  Dane do faktury należy wysłać e-mailem na adres: biuro@instytutlogopedyczny.pl

 • Kiedy otrzymam fakturę?

  Z reguły faktury wystawiamy 1 dnia roboczego po szkoleniu (po wykonaniu usługi), jednakże w przypadku, gdy pracodawca wymaga jej wcześniej (np. przed zakończeniem danego roku) prosimy o kontakt e-mailowy z biurem w tej sprawie: biuro@instytutlogopedyczny.pl

 • Po dokonaniu wpłaty zaliczki/całości kwoty szkolenia okazało się, że placówka dofinansuje mi to szkolenie, czy otrzymam zwrot kosztów i fakturę?

  Tak. Prosimy o przesłanie informacji dotyczących faktury (dane, termin płatności) pod adres e-mailowy z biurem: biuro@instytutlogopedyczny.pl

 • Czy mogę dokonać anulowania rezerwacji?

  W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie takiej informacji pod adres e-mailowy: biuro@instytutlogopedyczny.pl

 • Czy w przypadku rezygnacji ze szkolenia otrzymam zwrot kosztów?

  W przypadku rezygnacji ze szkolenia:

  • W terminie do 10 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia przysługuje zwrot całości wpłaconej kwoty,
  • W terminie do 7 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia przysługuje zwrot w wysokości 50% kwoty stanowiącej całość opłaty za szkolenie,
  • W terminie poniżej 4 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia lub w przypadku braku zgłoszenia nieobecności wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.
 • Mam dofinansowanie z kilku placówek do szkolenia/szkoleń, czy mogę otrzymać kilka faktur?

  Tak, oczywiście. Prosimy wówczas o przesłanie danych do faktury wraz z kwotą dofinansowania pod adres e-mailowy: biuro@instytutlogopedyczny.pl

 • Co to jest kod QR i jak go używać?

  Kod QR jest dodatkowym sposobem do szybkiego dostępu do informacji o szkoleniu. W tym celu należy użyć aplikacji do skanowania kodów QR, wówczas wyświetlą się szczegółowe informacje.„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”
Johann Wolfgang Goethe

Kontakt

Adres

ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A lok. 6, 20-538 Lublin

Telefon

+48 505 255 435

Email

biuro@instytutlogopedyczny.pl

Nasz budynek

lib-img_6631
lib-img_6797
lib-img_6791
lib-dscn0642