fbpx

Logopeda, audiolog, muzyk, śpiewaczka i logorytmik
Ewelina Prokopiuk

- logopeda, audiolog, terapeuta Elektrostymulacji Logopedycznej, muzyk, śpiewaczka i logorytmikStarając się realizować swoje dwie największe pasje: logopedię i muzykę odkryła ogromne zainteresowanie logorytmiką. Jest dyplomowanym logopedą (magister logopedii z audiologią; Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie) oraz muzykiem (absolwentka wydziału instrumentalnego- pedagogicznego; Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Białymstoku). Od 7 lat prowadzi liczne zajęcia logorytmiczne, umuzykalniające, zajęcia śpiewu oraz zajęcia muzyczne opierające się na metodzie Carla Orffa. Opracowała na własny użytek, ponad 1000 scenariuszy do zajęć logorytmicznych.

Łączy pracę zawodową z podnoszeniem swoich kwalifikacji przez uczestnictwo w różnorodnych konferencjach, szkoleniach, kursach i warsztatach. Zbiera doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi, prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne. Z racji gry na instrumentach dętych oraz działalności pedagogicznej w tym zakresie, szczególnie zgłębia wiedzę i praktykę prawidłowego oddychania.  Jako śpiewaczka głosem białym, interesuje się naturalną emisją głosu i różnymi metodami relaksacyjnymi oraz oddechowymi.

Podczas prowadzonych szkoleń stara się przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie głównie przez działania praktyczne, dlatego zaprasza uczestników do aktywnego uczestnictwa. Wykształcenie i zainteresowania prowadzącej, pozwalają na szeroki wachlarz prezentowanych ćwiczeń, przykładów muzycznych oraz sposobów umuzykalniania dzieci i młodzieży.


„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”
Johann Wolfgang Goethe

Kontakt

Adres

ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A lok. 6, 20-538 Lublin

Telefon

Biuro, szkolenia: +48 505 255 435

Rejestracja na terapię: +48 881 527 414

Kontakt telefoniczny w godzinach 9-15

Email

biuro@instytutlogopedyczny.pl