fbpx

Psycholog
mgr Bernadeta Więcław-Lalak

- psychologPsycholog, absolwentka pedagogiki resocjalizacyjnej i specjalnej ze specjalnością resocjalizacyjną. Jest praktykiem z bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, które nabywała przez wiele lat, przede wszystkim pracując w liceach oraz świetlicy profilaktyczno-wychowawczej. Ukończyła I stopień kursu terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz szkolenie będące częścią programu certyfikacyjnego Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej i Systemowej: „Integratywna systemowa psychoterapia krótkoterminowa”. Jest również absolwentką kursu „Diet Coaching” organizowanego przez Instytut psycho-immunologii. Uczestniczyła w wielu specjalistycznych warsztatach i szkoleniach, m. in.:

·       „Interwencja kryzysowa. Pomoc psychologiczna w sytuacjach kryzysowych”,

·       „Psychologiczne aspekty nadwagi, otyłości i odchudzania się”,

·       „Efektywne zarządzanie czasem”,

·       „Depresja u dzieci i młodzieży”.

Bernadeta jest osobą empatyczną, otwartą i wyrozumiałą. Z troską i zaangażowaniem rozpoznaje potrzeby swoich podopiecznych. Chętnie współpracuje z ich rodzinami oraz  innymi specjalistami, jeżeli zachodzi taka potrzeba.

Można o niej powiedzieć, że swoim uśmiechem potrafi rozwiązać niejeden problem. Dusza człowiek. Na co dzień: troskliwa matka i żona oraz oddana przyjaciółka.


„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”
Johann Wolfgang Goethe

Kontakt

Adres

ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A lok. 6, 20-538 Lublin

Telefon

Biuro, szkolenia: +48 505 255 435

Rejestracja na terapię: +48 881 527 414

Kontakt telefoniczny w godzinach 9-15

Email

biuro@instytutlogopedyczny.pl