Szkolenia

Escape room i gry fabularne – fascynująca przygoda na lekcji

Odliczanie do daty zakończenia rezerwacji

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Opis


Prowadząca: Olga Krzywicka - magister filologii polskiej o specjalności nauczycielskiej i logopedycznej. Absolwentka studiów podyplomowych Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z elementami terapii pedagogicznej. Specjalista do spraw języka polskiego w PODN Lublin, autorka szkoleń z zakresu języka polskiego i metod aktywizujących. Nauczyciel języka polskiego i logopeda w szkole podstawowej.

Godziny zajęć: 9:00 - 14:00 (niedziela)

Czas trwania: 6 godz. dydaktycznych

Koszt szkolenia: 150.00 zł.

Cel szkolenia:  nauczyciele zorganizują pełnowartościowe zajęcia w oparciu o escape room lub grę fabularną

Program szkolenia:

 1. Escape room dla nauczycieli – szkolenie rozpocznie się od zaproszenia uczestników do Pokoju Tajemnic.
 2. Omówienie przebiegu zajęć.
 3. Wprowadzenie w tematykę escape roomów- rodzaje, zastosowanie, zasady organizowania pod kątem szkoły i bezpieczeństwa uczniów.
 4. Co zrobić, żeby escape room był pełnowartościową lekcją, podczas której uczniowie kształtują kompetencje kluczowe, utrwalają lub zdobywają nową wiedzę.
 5. Zaprezentowanie narzędzi internetowych (stron, programów) pomocnych w tworzeniu Pokoju Tajemnic.
 6. Omówienie autorskich escape roomów z zakresu gramatyki języka polskiego i lektur (uczestnicy otrzymają gotowe materiały do wykorzystania na lekcjach).
 7. Gry fabularne- zagranie z uczestnikami w autorską grę RPG opartą o lekturę obowiązkową
 8. Przeanalizowanie sposobu tworzenia scenariusza do wybranych lektur
 9. Gry RPG- sposób na naukę

Grupa docelowa: nauczyciele języka polskiego, świetlicy, biblioteki, edukacji wczesnoszkolnej, inni zainteresowani nauczyciele

Adres szkolenia: Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli IEL, ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A, lok. 6

Na każdym szkoleniu wśród uczestników losujemy bon rabatowy na szkolenie rady pedagogicznej dla placówki oraz osobisty upominek :-)

W koszty szkolenia wliczone są: materiały oraz zaświadczenia o ukończeniu szkolenia (wydane na podstawie rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29 września 2016 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. poz. 1591), serwis kawowy.

 

Szczegóły wydarzenia

Dostępność:14
Rezerwacje do:19/03/2020 23:59
Zaczyna się:29/03/2020 09:00
Kończy się:29/03/2020 14:00
Lokalizacja:Lublin

Pytania i odpowiedzi


 • Czy mogę z jednego konta zapisać inne osoby/osobę?

  Nie można zapisywać innych osób z jednego konta, ponieważ jest to niezgodne z obowiązującym prawem.

  Zakładając konto, podają Państwo dane osobowe i wyrażają zgodę na ich przetwarzanie, nie można zatem zrobić tego za kogoś. Każdy uczestnik szkolenia jest zobowiązany do założenia konta i wyrażenia zgody na przetwarzanie swoich danych osobiście.

  W przypadku dokonania rezerwacji za kogoś, taka rezerwacja zostaje automatycznie anulowana.

 • Jak dokonać rezerwacji na szkolenie?

  W celu zapisania się na szkolenie należy założyć konto lub zalogować się, a następnie w ogłoszeniu o szkoleniu kliknąć "rezerwuj teraz" postępując wg dalszej instrukcji. Rezerwacja zostaje potwierdzona po dokonaniu wpłaty wymaganej zaliczki.

 • Kiedy i w jaki sposób mam podać dane do faktury?

  Dane do faktury należy wysłać e-mailem na adres: biuro@instytutlogopedyczny.pl lub wypełnić formularz podczas dokonywania rezerwacji na szkolenie.

 • Kiedy otrzymam fakturę?

  Z reguły faktury wystawiamy 1 dnia roboczego po szkoleniu (po wykonaniu usługi), jednakże w przypadku, gdy pracodawca wymaga jej wcześniej (np. przed zakończeniem danego roku) prosimy o kontakt e-mailowy z biurem w tej sprawie: biuro@instytutlogopedyczny.pl

 • Po dokonaniu wpłaty zaliczki/całości kwoty szkolenia okazało się, że placówka dofinansuje mi to szkolenie, czy otrzymam zwrot kosztów i fakturę?

  Tak. Prosimy o przesłanie informacji dotyczących faktury (dane, termin płatności) pod adres e-mailowy z biurem: biuro@instytutlogopedyczny.pl

 • Czy mogę dokonać anulowania rezerwacji?

  W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie takiej informacji pod adres e-mailowy: biuro@instytutlogopedyczny.pl

 • Czy w przypadku rezygnacji ze szkolenia otrzymam zwrot kosztów?

  W przypadku rezygnacji ze szkolenia:

  • W terminie do 10 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia przysługuje zwrot całości wpłaconej kwoty,
  • W terminie do 7 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia przysługuje zwrot w wysokości 50% kwoty stanowiącej całość opłaty za szkolenie,
  • W terminie poniżej 4 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia lub w przypadku braku zgłoszenia nieobecności wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.
 • Mam dofinansowanie z kilku placówek do szkolenia/szkoleń, czy mogę otrzymać kilka faktur?

  Tak, oczywiście. Prosimy wówczas o przesłanie danych do faktury wraz z kwotą dofinansowania pod adres e-mailowy: biuro@instytutlogopedyczny.pl

 • Co to jest kod QR i jak go używać?

  Kod QR jest dodatkowym sposobem do szybkiego dostępu do informacji o szkoleniu. W tym celu należy użyć aplikacji do skanowania kodów QR, wówczas wyświetlą się szczegółowe informacje.„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”
Johann Wolfgang Goethe

Kontakt

Adres

ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A lok. 6, 20-538 Lublin

Telefon

IEL: +48 505 255 435

ODN: +48 575 905 286

Email

biuro@instytutlogopedyczny.pl

odn@instytutlogopedyczny.pl