fbpx

MUZYKA DLA SMYKA. Zajęcia umuzykalniające


Organizujemy grupowe zajęcia umuzykalniające z elementami logorytmiki dla dzieci od 1 do 6 lat.

Uczymy się poruszać w rytm muzyki, reagujemy i rozpoznajemy, odtwarzamy i sami tworzymy rytmy, melodie i zabawy muzyczne. Uczymy się wspólnego śpiewu, improwizacji i tańców integracyjnych. WSPÓLNIE muzykujemy. Na zajęciach wykorzystujemy różne instrumenty.
 
Dzieci, które jeszcze nie uczęszczają do przedszkola ani żłobka mają możliwość przebywania w grupie rówieśników, rozwijania umiejętności współdziałania w grupie oraz nawiązywania relacji społecznych.
 
Instrumenty muzyczne, kolorowe pomoce, różne formy aktywności zachęcają dziecko do czynnego uczestnictwa w zabawach, które wymagają często ogromnego skupienia nad wykonywanym zadaniem. Dzieciaki – nawet te najmłodsze – potrafią bardzo dobrze pracować, wchodzić w interakcje z dorosłym i zaskakiwać niebywałą kreatywnością.
Podczas zajęć rozwijamy zdolności muzyczne i manualne, kształcimy słuch muzyczny i poczucie rytmu, ćwiczymy funkcje słuchowe, rozwijamy mowę, usprawniamy zmysł wzroku i dotyku, poprawiamy koordynację ruchową oraz słuchowo-wzrokową, trenujemy pamięć, uczymy się aktywnego współdziałania w grupie.
 
Zajęcia trwają 45 minut i odbywają się raz w tygodniu w różnych grupach wiekowych.
 
Koszt zajęć:
jednorazowo: 40 zł/ 45 min
karnet 4 zajęcia: 140 zł (35x4)
karnet 12 zajęć (3 m-ce): 360 zł (30 x 12)
 
Grupa dla dzieci młodszych rozpoczyna zajęcia 28 listopada, godz. 13:00.
Grupa dla dzieci starszych rozpoczyna zajęcia 29 listopada, godz. 17:00.
 
Miejsce: Lublin, ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A (Czuby)
 
Zajęcia prowadzi Ewelina Prokopiuk - logopeda, muzyk, śpiewaczka i logorytmiczka. Od wielu lat rozwija swoje zainteresowanie związane z muzyką tradycyjną, bierze udział w warsztatach śpiewu białego. Od dziecka gra na saksofonie, kocha instrumenty dęte i interesuje się różnymi perkusjonaliami. Gra i śpiewa w różnych zespołach muzycznych, muzykę jazzową, tradycyjną, klasyczną oraz muzykę 20-lecia międzywojennego. Tancerka tańców tradycyjnych. Zajmuje się też edukacją muzyczną dzieci oraz terapią osób jąkających prowadząc zajęcia muzyczne i logorytmiczne w przedszkolu oraz zajęcia umuzykalniające w Osiedlowym Domu Kultury i innych miejscach powołanych przez lokalne społeczności.
 
 
Zapisy przyjmujemy mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub telefonicznie: 505 255 435

 

 

 

 

 

 

 

 


„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”
Johann Wolfgang Goethe

Kontakt

Adres

ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A lok. 6, 20-538 Lublin

Telefon

Biuro, szkolenia: +48 505 255 435

Rejestracja na terapię: +48 881 527 414

Email

biuro@instytutlogopedyczny.pl