Wczesna interwencja i wspomaganie rozwoju dzieci z grupy ryzyka na podstawie metod neurorozwojowych, ergoterapii w pediatrii i integracji sensomotorycznej.
Odliczanie do daty zakończenia rezerwacji

Opis
Prowadzący: dr Teresa Kaczan - logopeda, certyfikowany międzynarodowy terapeuta metody Castillo Moralesa, terapeuta SI, ergoterapeuta
Godziny zajęć: czwartek 09:00-18:00, piątek 09:00-18:00, sobota 08:00-13:00 (30h dydaktycznych)
Grupa docelowa: logopedzi, fizjoterapeuci, pedagodzy, lekarze
Cel szkolenia: Uczestnik nabędzie umiejętność pracy z pacjentem z zaburzeniami neurologicznymi przy użyciu technik fizjoterapeutycznych w oparciu o metody neurofizjologiczne. Uczestnikowi zostaną przedstawione inne formy pomocy dla pacjenta niedostępne w polskiej logopedii, a jednocześnie stanowiące podstawę w pracy zarówno z dzieckiem, jak i dorosłym.
Program szkolenia:
Adres szkolenia: IEL, ul. Matki Teresy z Kalkuty 18a/6
Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą: dużego ręcznika kąpielowego, stroju sportowego, lalki do ćwiczeń (koniecznie) oraz karimaty, kremu, owoców suszonych.
Na każdym szkoleniu Instytutu, wśród uczestników, losujemy NAGRODĘ niespodziankę.
W koszty szkolenia wliczone są: materiały oraz zaświadczenia o ukończeniu warsztatów (wydane na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632)), poczęstunek podczas przerw kawowych.
UWAGA:
- Obowiązuje wpłata całości kwoty w terminie do 18 dni przed szkoleniem bez względu na ewentualne dofinansowania etc.;
- Nie obowiązują zniżki wynikające z karnetu, vouchera etc.;
- W przypadku rezygnacji w terminie poniżej 14 dni od daty szkolenia uczestnik jest zobowiązany do znalezienia osoby na swoje miejsce - zwrot pieniędzy w tym terminie nie będzie możliwy.