Termin: 16 marca 2024 r.
Godziny zajęć: niedziela 9:00-15:03 (8h dydaktycznych)
Koszt szkolenia: 620,00 zł
Adres: Poznań (adres szkolenia zostanie dodany ok. 10 dni przed szkoleniem)
Grupa docelowa: logopedzi, neurologopedzi, studenci logopedii
W trakcie szkolenia zaprezentowana zostanie kolejność stymulacji, wprowadzanych w pracy z pacjentem z zaburzeniami miofunkcjonalnymi (oddech torem ustnym, nieprawidłowa pozycja spoczynkowa języka, nieprawidłowe połykanie, skrócone wędzidełko języka, nieprawidłowy zgryz). Szczegółowo omówione zostaną poszczególne karty miozeszytu, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i potencjał pacjenta. Zaprezentowane zostaną filmy z gabinetu ukazujące przebieg ćwiczeń i efekty pracy.
Program szkolenia:
1. Świadomość budowy jamy ustnej.
2. Pozycjonowanie pacjenta w trakcie terapii (ciało, jama ustna).
3. Pionizacja języka.
4. Świadomość oddechowa.
5. Połykanie.
6. Separacja ruchów języka i żuchwy.
7. MIOSASZETKA – w co warto wyposażyć pacjenta.
Szkolenie ma formę warsztatu praktycznego dlatego preferowany jest swobodny strój i karimaty. Każdy z uczestników otrzyma również wydrukowany Miozeszyt.
Prowadząca:
mgr Karolina Nowak-Kuna - logopeda, dyplomowany protetyk słuchu, specjalista wczesnej interwencji, certyfikowany terapeuta systemu MFS oraz tapingu logopedycznego i elektrostymulacji, Provider Neuroflow, w trakcie kursu certyfikującego "Logopedia ortognatyczna". Członek zarządu oddziału mazowieckiego Polskiego Związku Logopedów. Właścicielka działalności „Chodzą słuchy, że gadają już maluchy”. Doświadczenie zdobywała jako terapeuta „Dźwięków marzeń”, logopeda w PZG w Warszawie, przedszkolach, szkołach podstawowych. Najbardziej interesują ją zagadnienia związane z: ORM, wczesną profilaktyką i interwencją logopedyczną, pracą z dziećmi z niedosłuchem oraz ich rodziną, terapią głoski R, terapią oddychania, bioterapią pacjentów „ortodontycznych”. Jej pasja to dzielenie się wiedzą z innymi oraz testowanie pomocy oraz książek do terapii. Prywatnie jest szczęśliwą mamą, żoną oraz pedantyczną panią domu. Kocha śpiew, taniec, koty, jazdę na rowerze. W wolnym czasie uczy się rozpoznawać gatunki ptaków w Polsce i własnoręcznie projektuje swoje pomoce logopedyczne.
Nie.
Zakładając konto, podają Państwo dane osobowe i wyrażają zgodę na ich przetwarzanie, nie można zatem zrobić tego za kogoś. Każdy uczestnik szkolenia jest zobowiązany do założenia konta i wyrażenia zgody na przetwarzanie swoich danych we własnym imieniu.
W celu zapisania się na szkolenie należy założyć konto lub zalogować się, a następnie w ogłoszeniu o szkoleniu kliknąć "rezerwuj teraz" postępując wg dalszej instrukcji. Rezerwacja zostaje potwierdzona po dokonaniu wpłaty wymaganej zaliczki.
Dane do faktury należy wysłać e-mailem na adres: biuro@instytutlogopedyczny.pl lub wypełnić formularz podczas dokonywania rezerwacji na szkolenie.
Z reguły faktury wystawiamy do 3 dni roboczych po szkoleniu (po wykonaniu usługi), jednakże w przypadku, gdy pracodawca wymaga jej wcześniej (np. przed zakończeniem danego roku) prosimy o kontakt e-mailowy z biurem w tej sprawie: biuro@instytutlogopedyczny.pl
Tak. Prosimy o przesłanie informacji dotyczących faktury (dane, termin płatności) pod adres e-mailowy z biurem: biuro@instytutlogopedyczny.pl
W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie takiej informacji pod adres e-mailowy: biuro@instytutlogopedyczny.pl
W przypadku rezygnacji ze szkolenia:
Tak, oczywiście. Prosimy wówczas o przesłanie danych do faktury wraz z kwotą dofinansowania pod adres e-mailowy: biuro@instytutlogopedyczny.pl
Kod QR jest dodatkowym sposobem do szybkiego dostępu do informacji o szkoleniu. W tym celu należy użyć aplikacji do skanowania kodów QR, wówczas wyświetlą się szczegółowe informacje.