fbpx

Szkolenia

Holistyczne podejście w terapii logopedycznej

Odliczanie do daty zakończenia rezerwacji

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Opis


Godziny zajęć: sobota 09:00-15:00 (6h dydaktycznych)

Grupa docelowa: logopedzi, neurologopedzi

Koszt szkolenia:  250 zł

 

Program szkolenia:

1. Współpraca logopedy ze specjalistami innych dziedzin.
2. Ocena kompleksu ustno-twarzowego - jego normy, patologie i kompensacje.
3. Funkcje prymarne - podstawa pracy logopedy.
4. Podstawy ortodoncji dla logopedy.
5. Napięcie mięśniowe - jego dystrybucja a terapia logopedyczna.
6. Integracja sensoryczna a praca logopedyczna.

Cel szkolenia:

Zapoznanie logopedów, neurologopedów z całościowym podejściem do terapii logopedycznej, zaznajomienie z wiedzą na temat możliwości weryfikowania planu terapii logopedycznej dzieci z hipotonią i hypertonią. Poznanie sposobów dostosowania planów terapii logopedyczną do  dzieci z problemami modulacji sensorycznej i zaburzeniami propriocepcji. zdobycie wiedzy i umiejętności oceny kompleksu ustno-twarzowego i funkcji prymarnych - odnalezienie ich znaczenia w efektywności terapii logopedycznej.

 

 

Prowadzący:

mgr Anna German - neurologopeda, Pedagog, arteterapeuta, terapeuta karmienia, terapeuta ortodoncji funkcjonalnej, provider metody Indywidualnej Stymulacji Słuchu Johansena. Od 15 lat logopeda a od 7 lat neurologopeda. Pasjonatka swojej pracy. Zwolenniczka multidyscyplinarnego podejścia do diagnozy i terapii pacjenta. Pracuje jako neurologopeda i koordynator zespołu logopedów w Niepublicznej poradni psychologiczno pedagogicznej Rozwiń skrzydła oraz jako terapeuta miofunkcjonalny w Dentico w rodzinnym mieście Białymstoku.  Uczestniczka wielu konferencji i szkoleń. Swą wiedzą chętnie dzieli się z innymi specjalistami  oraz z rodzicami prowadząc warsztaty: "od karmienia do mówienia", "moje dziecko niejadkiem. "  Jej zawodowym konikiem jest problem ankyloglosji u niemowląt i starszych dzieci a także wpływ dystrybucji napięcia mięśniowego na pracę mięśni w sferze orofacjalnej.

 

Adres szkolenia: Białystok,  T-Matic Grupa Computer Plusul,  Malmeda 1,

 

Na każdym szkoleniu Instytutu, wśród uczestników, losujemy NAGRODĘ niespodziankę. 

W koszty szkolenia wliczone są: materiały oraz zaświadczenia wydane na podstawie Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 października 2004 r. w sprawie rejestru instytucji szkoleniowych (Dz.U. 2004 nr 236 poz. 2365), poczęstunek podczas przerw kawowych.

Skorzystaj z dofinansowania dla firm na realizację szkoleń (jeśli w Twojej firmie zatrudniają min. jedną osobę na umowę o pracę).

Dowiedz się więcej – http://psz.praca.gov.pl/-/55453-krajowy-fundusz-szkoleniowy

 

Szczegóły wydarzenia

Dostępność:7
Rezerwacje do:15/10/2021 12:00
Zaczyna się:17/10/2021 09:00
Kończy się:17/10/2021 15:00
Lokalizacja:Białystok

Pytania i odpowiedzi


 • Czy mogę z jednego konta zapisać inne osoby/osobę?

  Nie można zapisywać innych osób z jednego konta, ponieważ jest to niezgodne z obowiązującym prawem.

  Zakładając konto, podają Państwo dane osobowe i wyrażają zgodę na ich przetwarzanie, nie można zatem zrobić tego za kogoś. Każdy uczestnik szkolenia jest zobowiązany do założenia konta i wyrażenia zgody na przetwarzanie swoich danych osobiście.

  W przypadku dokonania rezerwacji za kogoś, taka rezerwacja zostaje automatycznie anulowana.

 • Jak dokonać rezerwacji na szkolenie?

  W celu zapisania się na szkolenie należy założyć konto lub zalogować się, a następnie w ogłoszeniu o szkoleniu kliknąć "rezerwuj teraz" postępując wg dalszej instrukcji. Rezerwacja zostaje potwierdzona po dokonaniu wpłaty wymaganej zaliczki.

 • Kiedy i w jaki sposób mam podać dane do faktury?

  Dane do faktury należy wysłać e-mailem na adres: biuro@instytutlogopedyczny.pl lub wypełnić formularz podczas dokonywania rezerwacji na szkolenie.

 • Kiedy otrzymam fakturę?

  Z reguły faktury wystawiamy 1 dnia roboczego po szkoleniu (po wykonaniu usługi), jednakże w przypadku, gdy pracodawca wymaga jej wcześniej (np. przed zakończeniem danego roku) prosimy o kontakt e-mailowy z biurem w tej sprawie: biuro@instytutlogopedyczny.pl

 • Po dokonaniu wpłaty zaliczki/całości kwoty szkolenia okazało się, że placówka dofinansuje mi to szkolenie, czy otrzymam zwrot kosztów i fakturę?

  Tak. Prosimy o przesłanie informacji dotyczących faktury (dane, termin płatności) pod adres e-mailowy z biurem: biuro@instytutlogopedyczny.pl

 • Czy mogę dokonać anulowania rezerwacji?

  W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie takiej informacji pod adres e-mailowy: biuro@instytutlogopedyczny.pl

 • Czy w przypadku rezygnacji ze szkolenia otrzymam zwrot kosztów?

  W przypadku rezygnacji ze szkolenia:

  • W terminie do 10 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia przysługuje zwrot całości wpłaconej kwoty,
  • W terminie do 7 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia przysługuje zwrot w wysokości 50% kwoty stanowiącej całość opłaty za szkolenie,
  • W terminie poniżej 4 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia lub w przypadku braku zgłoszenia nieobecności wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.
 • Mam dofinansowanie z kilku placówek do szkolenia/szkoleń, czy mogę otrzymać kilka faktur?

  Tak, oczywiście. Prosimy wówczas o przesłanie danych do faktury wraz z kwotą dofinansowania pod adres e-mailowy: biuro@instytutlogopedyczny.pl

 • Co to jest kod QR i jak go używać?

  Kod QR jest dodatkowym sposobem do szybkiego dostępu do informacji o szkoleniu. W tym celu należy użyć aplikacji do skanowania kodów QR, wówczas wyświetlą się szczegółowe informacje.„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”
Johann Wolfgang Goethe

Kontakt

Adres

ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A lok. 6, 20-538 Lublin

Telefon

IEL: +48 505 255 435

ODN: +48 575 905 286

Gabinety, zajęcia w placówkach:

+48 881 527 414

Email

biuro@instytutlogopedyczny.pl

odn@instytutlogopedyczny.pl