fbpx

Logopeda, neurologopeda

Logopeda, neurologopeda
Marta Patkowska

- logopeda, neurologopeda, terapeuta ręki

Czym zajmuje się neurologopeda? Kliknij tutajAbsolwentka Podyplomowych Studiów Logopedycznych i Podyplomowych Studiów
Neurologopedii na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Od 18 lat związana zawodowo z wieloma placówkami oświatowymi jako nauczyciel języka niemieckiego i logopeda.

Zajmuje się diagnozą oraz terapią logopedyczną i neurologopedyczną dzieci z różnorodnymi zaburzeniami mowy i komunikacji, w szczególności z opóźnionym rozwojem mowy, afazją, zaburzeniami ze spektrum autyzmu i zespołem Aspergera. Terapeuta ręki. Doświadczenie w tym zakresie zdobywała prowadząc indywidualną praktykę logopedyczną, pracując w placówkach medycznych: NZOZ – FAMILMED w Lublinie oraz NZOZ VITA-MED w Opolu Lubelskim, a także podczas praktyk studenckich w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie.

Swoją pracę terapeutyczną prowadzi przy użyciu różnorodnych metod m.in. w oparciu o „Metodę Krakowską”, korzystając z interesujących pomocy dydaktycznych. Prowadzone zajęcia uwzględniają indywidualne potrzeby i zainteresowania małych pacjentów. Doświadczenie zawodowe uzupełnia poprzez udział w wielu kursach i szkoleniach logopedycznych.

umów się na wizytę

Umów się na wizytę

Wybierz specjalistę, u którego chcesz się poradzić: logopeda, neurologopeda, audiolog, trener emisji głosu, psycholog, pedagog

Tel.: +48 881 527 414

„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”
Johann Wolfgang Goethe

Kontakt

Adres

ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A lok. 6, 20-538 Lublin

Telefon

Szkolenia: +48 505 255 435

Gabinety, zajęcia w placówkach:

+48 881 527 414

Email

biuro@instytutlogopedyczny.pl