Webinar – zobacz, jakie to proste!

Nie wiesz, co to jest webinar i na czym polega? Masz wątpliwości, czy jest to forma odpowiednia dla Ciebie? Przeczytaj poniższy artykuł!

 

Webinar to nowoczesny rodzaj szkolenia e-learningowego, podczas którego masz możliwość na żywo oglądania konferencji online. Prezenter przekazuje treści w oparciu o prezentację, która wyświetla się na głównym ekranie. Podczas webinaru uczestnicy mają możliwość zadawania pytań za pośrednictwem czatu, na które Prezenter odpowiada na bieżąco.

 

 Dla kogo webinary?

Dla Ciebie smile – jedną z głównych zalet webinarów jest to, że możesz w nim uczestniczyć w dowolnym miejscu. W domu, w podróży, w pracy – przy użyciu telefonu, laptopa, tableta. Jedyny wymóg to sprawne łącze internetowe i głośniki lub słuchawki smile

Kliknij tutaj, aby obejrzeć filmik instruktażowy!

 

Jak dołączyć do webinaru?

Wystarczy jedno kliknięcie w link rejestracyjny i podanie podstawowych danych – Twoje zgłoszenie jest już do nas dostarczone smile Po opłaceniu webinaru otrzymasz link do wydarzenia, wystarczy go kliknąć – i już jesteś!

Ile trwa przeciętny webinar?

Seminarium internetowe trwa przeważnie około 60–120 minut, a w ciągu kolejnych 5 dni będziesz miał możliwość odtworzenia nagrania webinaru.

Masz jeszcze jakieś pytania? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.!

 

Nasza oferta: https://instytutlogopedyczny.pl/webinary.html


„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”
Johann Wolfgang Goethe

Kontakt

Adres

ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A lok. 6, 20-538 Lublin

Telefon

IEL: +48 505 255 435

ODN: +48 575 905 286

Email

biuro@instytutlogopedyczny.pl

odn@instytutlogopedyczny.pl