fbpx

Szkolenia

Logorytmika w działaniach nauczyciela przedszkola

Odliczanie do daty zakończenia rezerwacji

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Opis


Prowadząca: Ewelina Prokopiuk - logopeda, audiolog, muzyk, śpiewaczka i logorytmiczka

Starając się realizować swoje dwie największe pasje: logopedię i muzykę odkryła ogromne zainteresowanie logorytmiką. Jest dyplomowanym logopedą (magister logopedii z audiologią; Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie) oraz muzykiem (absolwentka wydziału instrumentalnego- pedagogicznego; Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Białymstoku). Od 7 lat prowadzi liczne zajęcia logorytmiczne, umuzykalniające, zajęcia śpiewu oraz zajęcia muzyczne opierające się na metodzie Carla Orffa. Opracowała na własny użytek, ponad 1000 scenariuszy do zajęć logorytmicznych.

Łączy pracę zawodową z podnoszeniem swoich kwalifikacji przez uczestnictwo w różnorodnych konferencjach, szkoleniach, kursach i warsztatach. Zbiera doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi, prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne. Z racji gry na instrumentach dętych oraz działalności pedagogicznej w tym zakresie, szczególnie zgłębia wiedzę i praktykę prawidłowego oddychania.  Jako śpiewaczka głosem białym, interesuje się naturalną emisją głosu i różnymi metodami relaksacyjnymi oraz oddechowymi.

Podczas prowadzonych szkoleń stara się przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie głównie przez działania praktyczne, dlatego zaprasza uczestników do aktywnego uczestnictwa. Wykształcenie i zainteresowania prowadzącej, pozwalają na szeroki wachlarz prezentowanych ćwiczeń, przykładów muzycznych oraz sposobów umuzykalniania dzieci i młodzieży.

 

Godziny zajęć: 9:00 - 15:30 (sobota)

Czas trwania: 8 godz. dydaktycznych

Koszt szkolenia: 200.00 zł.

Cel szkolenia: zdobycie wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu logorytmiki. Po spotkaniu uczestnicy będą wiedzieli jak świadomie wprowadzać zabawy logorytmiczne do pracy z dziećmi. Szkolenie  ma charakter praktycznego warsztatu (poznanie korelacji słowa, muzyki i ruchu). Na szkoleniu będą również przedstawione gotowe zabawy i piosenki do wykorzystania w pracy. Poznanie wielu zabaw i ćwiczeń logorytmicznych da uczestnikom możliwość i inspirację przy tworzeniu własnych ćwiczeń. Zdobyte doświadczenie pozwoli na umiejętny dobór odpowiednich ćwiczeń do potrzeb dzieci, liczebności grupy i wieku. Praktyczna forma szkolenia rozwija również muzykalność uczestników.

 

Program szkolenia:

  1. Funkcje i założenia logorytmiki.
  2. Podział ćwiczeń ze względu na ich przeznaczenie.
  3. Praktyczne poznanie ćwiczeń logorytmicznych.
  4. Dobór i przegląd odpowiedniej literatury muzycznej do zajęć.
  5. Tworzenie i modyfikacja własnych ćwiczeń logorytmicznych.

 

Grupa docelowa: Nauczyciele edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej

Adres szkolenia: Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli IEL, ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A, lok. 6

Na każdym szkoleniu wśród uczestników losujemy bon rabatowy na szkolenie rady pedagogicznej dla placówki oraz osobisty upominek :-)

W koszty szkolenia wliczone są: materiały oraz zaświadczenia o ukończeniu warsztatów (wydane na podstawie rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz.U. 2019 poz. 1045), serwis kawowy.

 

Szczegóły wydarzenia

Rezerwacje do:09/11/2020 23:59
Zaczyna się:14/11/2020 09:00
Kończy się:14/11/2020 16:30
Lokalizacja:Lublin

Pytania i odpowiedzi


  • Czy mogę z jednego konta zapisać inne osoby/osobę?

    Nie.

    Zakładając konto, podają Państwo dane osobowe i wyrażają zgodę na ich przetwarzanie, nie można zatem zrobić tego za kogoś. Każdy uczestnik szkolenia jest zobowiązany do założenia konta i wyrażenia zgody na przetwarzanie swoich danych we własnym imieniu.

  • Jak dokonać rezerwacji na szkolenie?

    W celu zapisania się na szkolenie należy założyć konto lub zalogować się, a następnie w ogłoszeniu o szkoleniu kliknąć "rezerwuj teraz" postępując wg dalszej instrukcji. Rezerwacja zostaje potwierdzona po dokonaniu wpłaty wymaganej zaliczki.

  • Kiedy i w jaki sposób mam podać dane do faktury?

    Dane do faktury należy wysłać e-mailem na adres: biuro@instytutlogopedyczny.pl lub wypełnić formularz podczas dokonywania rezerwacji na szkolenie.

  • Kiedy otrzymam fakturę?

    Z reguły faktury wystawiamy do 3 dni roboczych po szkoleniu (po wykonaniu usługi), jednakże w przypadku, gdy pracodawca wymaga jej wcześniej (np. przed zakończeniem danego roku) prosimy o kontakt e-mailowy z biurem w tej sprawie: biuro@instytutlogopedyczny.pl

  • Po dokonaniu wpłaty zaliczki/całości kwoty szkolenia okazało się, że placówka dofinansuje mi to szkolenie, czy otrzymam zwrot kosztów i fakturę?

    Tak. Prosimy o przesłanie informacji dotyczących faktury (dane, termin płatności) pod adres e-mailowy z biurem: biuro@instytutlogopedyczny.pl

  • Czy mogę dokonać anulowania rezerwacji?

    W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie takiej informacji pod adres e-mailowy: biuro@instytutlogopedyczny.pl

  • Czy w przypadku rezygnacji ze szkolenia otrzymam zwrot kosztów?

    W przypadku rezygnacji ze szkolenia:

    • W terminie do 10 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia przysługuje zwrot całości wpłaconej kwoty,
    • W terminie do 7 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia przysługuje zwrot w wysokości 50% kwoty stanowiącej całość opłaty za szkolenie,
    • W terminie poniżej 4 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia lub w przypadku braku zgłoszenia nieobecności wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.
  • Mam dofinansowanie z kilku placówek do szkolenia/szkoleń, czy mogę otrzymać kilka faktur?

    Tak, oczywiście. Prosimy wówczas o przesłanie danych do faktury wraz z kwotą dofinansowania pod adres e-mailowy: biuro@instytutlogopedyczny.pl

  • Co to jest kod QR i jak go używać?

    Kod QR jest dodatkowym sposobem do szybkiego dostępu do informacji o szkoleniu. W tym celu należy użyć aplikacji do skanowania kodów QR, wówczas wyświetlą się szczegółowe informacje.



„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”
Johann Wolfgang Goethe

Kontakt

Adres

ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A lok. 6, 20-538 Lublin

Telefon

Biuro, szkolenia: +48 505 255 435

Rejestracja na terapię: +48 881 527 414

Kontakt telefoniczny w godzinach 9-15

Email

biuro@instytutlogopedyczny.pl