Logopeda Lublin | Instytut Edukacji Logopedycznej - Instytut, dzięki specjalistom, których zatrudnia prowadzi szeroko rozumianą terapię wszelkich zaburzeń komunikacji.

mgr Monika Kwapisz-Ciemińska - logopeda

Kontakt: monika.kwapisz@instytutlogopedyczny.pl

 

Ukończyła dziennikarstwo oraz logopedię z audiologią (I i II stopnia) na UMCS z tytułem najlepszego absowenta wydziału. Swoje doświadczenia logopedyczne zbiera już od 5 lat pracując z dziećmi, początkowo jako wolontariusz później jako logopeda w przedszkolu.

 

Nastawiona na wszechstronny rozwój uczestniczyła w wielu szkoleniach i kursach, m. in. ukończyła I stopień Integracji Sensorycznej, I stopień metody verbo-tonalnej. Od ponad trzech lat prowadzi własny blog (logoswiat.blog.onet.pl), na którym zamieszcza wykonane przez siebie pomoce logopedyczne.

 

W podejściu do pacjenta cechuje ją kreatywność i otwartość na potrzeby ludzi. Zwolenniczka holistycznego traktowania pacjenta jako całości, nie jako kolejnego logopedycznego przypadku. Swoje zainteresowania zawodowe wiąże z logopedią przedszkolną i wczesnoszkolną oraz terapią autyzmu. Prywatnie szczęśliwa mama rozbrykanego czterolatka.Zapytaj logopedę Napisz do nas... Wyślij
Harmonogram szkoleń Załóż konto }