Łódź

Kiedy dziecko przedszkolne nie mówi? - Współczesne strategie diagnostyczno-terapeutyczne okiem praktyka.

Odliczanie do daty zakończenia rezerwacji

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Opis


Prowadzący:

mgr Katarzyna Szłapa - logopeda, neurologopeda, neurobiolog, terapeuta pedagogiczny; od 20 lat zajmuje się terapią logopedyczną i pedagogiczną dzieci i dorosłych. Ukończyła ponad 40 szkoleń i kursów, uczestniczyła w konferencjach i seminariach. Autorka i współautorka blisko 40 publikacji: książek, pomocy dydaktycznych z zakresu diagnostyki i terapii logopedycznej takich jak: „Kwestionariusz diagnostyczny zaburzeń mowy ze szczególnym uwzględnieniem afazji i dysartrii dla młodzieży i dorosłych”, „Myślę, Mówię, Opowiadam- Materiały do ćwiczeń dla osób z afazją oraz do ogólnej terapii i profilaktyki logopedycznej”, „Krok po kroku jak rozwijać mowę dziecka.” Wielokrotnie prowadziła szkolenia dla terapeutów, logopedów i nauczycieli. Na co dzień pracuje z dziećmi z dyslalią ,afazją, spektrum autyzmu, opóźnionym rozwojem mowy. Niezmiennie od ponad dwudziestu lat praca jest jej wielką pasją, szczególnie poznawanie nowych metod terapeutycznych.

Godziny zajęć: 10.00-16.00 (8h dydaktycznych)

Koszt szkolenia: 390 zł

PROMOCJA! Dla pierwszych dziesięciu osób koszt szkolenia wynosi 340 zł!* (promocja trwa do 15 października br.)

*Warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie rezerwacji na stronie www.instytutlogopedyczny.pl w czasie trwania promocji oraz uiszczenie zaliczki w wymaganym terminie (3 dni od momentu zapisu) - decyduje data zaksięgowania wpłaty.

Cele szkolenia:

1. Uczestnicy poznają współczesne rozwiązania, formy i metody pracy w przypadku terapii opóźnień lub zaburzeń mowy i komunikacji dziecka w wieku przedszkolnym.  Omówiona będzie wieloaspektowość diagnostyki, stosowane narzędzia diagnostyczne, trudności terminologiczne. Dodatkowo będą omawiane różne rozwiązania niekonwencjonalne i wspomagające terapię.
2. Uczestnicy poznają  procedury i tryb postępowania w celu otrzymania przez rodziców orzeczenia i co za tym idzie WWR czy KS. Omówiona będzie współpraca i potrzeba kompleksowej opieki ( rodzice, nauczyciele, specjaliści) nad dzieckiem z trudnościami komunikacyjnymi.

Program szkolenia:

1. Rozwój mowy dziecka  -norma i symptomy niepokojące.
2.Opóźniony rozwój mowy, a afazja dziecięca, niepełnosprawność umysłowa, choroby neurologiczne, zaburzenia słuchu, spektrum autyzmu.
3. Wieloaspektowość diagnostyki:
- obserwacja,
- badanie logopedyczne i ocena funkcji pokarmowych,
- wywiad,
- analiza dokumentacji.
4.Trudności diagnostyczne, aktualne narzędzia diagnostyczne.
5. Informacje praktyczne dotyczące procedury przyznawania WWR, KS.
6. Postępowanie terapeutyczne:
- omówienie poszczególnych metod i ich zastosowanie w terapii zaburzeń mowy i komunikacji dzieci przedszkolnych,
- nowe trendy terapeutyczne w Polsce i na świecie,
- techniki wspierające i metody niekonwencjonalne - własne obserwacje,
- kompleksowa terapia - znaczenie współpracy logopedy z nauczycielami placówki i innymi specjalistami,
- współpraca z rodziną - wskazówki, zalecenia i przykłady zabaw,
- studia przypadków - analiza i dyskusja.

Grupa docelowa: logopedzi, studenci logopedii

Informacje dodatkowe: Szkolenie jest bardzo praktyczne, dużo informacji o metodach wspierających terapię, sporo własnych rozwiązań i pomysłów.

Adres szkolenia: Łódź

Na każdym szkoleniu Instytutu, wśród uczestników, losujemy NAGRODĘ niespodziankę.

W koszty szkolenia wliczone są: materiały oraz zaświadczenia wydane na podstawie Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 października 2004 r. w sprawie rejestru instytucji szkoleniowych (Dz.U. 2004 nr 236 poz. 2365), poczęstunek podczas przerw kawowych.

 

Skorzystaj z dofinansowania na szkolenie dla przedsiębiorców i ich pracowników. Sprawdź, czy Twoje województwo posiada środki na szkolenia –

http://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/dofinansowanie – skontaktuj się z operatorem swojego regionu.

Skorzystaj z dofinansowania dla firm na realizację szkoleń (jeśli w Twojej firmie zatrudniają min. jedną osobę na umowę o pracę).

Dowiedz się więcej – http://psz.praca.gov.pl/-/55453-krajowy-fundusz-szkoleniowy

 

Szczegóły wydarzenia

Dostępność:20
Rezerwacje do:04/11/2020 16:00
Zaczyna się:15/11/2020 10:00
Kończy się:15/11/2020 16:00
Lokalizacja:Łódź

Rezerwacja

Tylko do czasu 15/11/2020!
Cena standardowa
zł 390.00
Tylko do czasu 15/10/2020!
Cena promocyjna
Promocja trwa do 15 października 2020 r.
zł 340.00
Rejestracja Logowanie zrobić rezerwację

Pytania i odpowiedzi


 • Czy mogę z jednego konta zapisać inne osoby/osobę?

  Nie można zapisywać innych osób z jednego konta, ponieważ jest to niezgodne z obowiązującym prawem.

  Zakładając konto, podają Państwo dane osobowe i wyrażają zgodę na ich przetwarzanie, nie można zatem zrobić tego za kogoś. Każdy uczestnik szkolenia jest zobowiązany do założenia konta i wyrażenia zgody na przetwarzanie swoich danych osobiście.

  W przypadku dokonania rezerwacji za kogoś, taka rezerwacja zostaje automatycznie anulowana.

 • Jak dokonać rezerwacji na szkolenie?

  W celu zapisania się na szkolenie należy założyć konto lub zalogować się, a następnie w ogłoszeniu o szkoleniu kliknąć "rezerwuj teraz" postępując wg dalszej instrukcji. Rezerwacja zostaje potwierdzona po dokonaniu wpłaty wymaganej zaliczki.

 • Kiedy i w jaki sposób mam podać dane do faktury?

  Dane do faktury należy wysłać e-mailem na adres: biuro@instytutlogopedyczny.pl lub wypełnić formularz podczas dokonywania rezerwacji na szkolenie.

 • Kiedy otrzymam fakturę?

  Z reguły faktury wystawiamy 1 dnia roboczego po szkoleniu (po wykonaniu usługi), jednakże w przypadku, gdy pracodawca wymaga jej wcześniej (np. przed zakończeniem danego roku) prosimy o kontakt e-mailowy z biurem w tej sprawie: biuro@instytutlogopedyczny.pl

 • Po dokonaniu wpłaty zaliczki/całości kwoty szkolenia okazało się, że placówka dofinansuje mi to szkolenie, czy otrzymam zwrot kosztów i fakturę?

  Tak. Prosimy o przesłanie informacji dotyczących faktury (dane, termin płatności) pod adres e-mailowy z biurem: biuro@instytutlogopedyczny.pl

 • Czy mogę dokonać anulowania rezerwacji?

  W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie takiej informacji pod adres e-mailowy: biuro@instytutlogopedyczny.pl

 • Czy w przypadku rezygnacji ze szkolenia otrzymam zwrot kosztów?

  W przypadku rezygnacji ze szkolenia:

  • W terminie do 10 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia przysługuje zwrot całości wpłaconej kwoty,
  • W terminie do 7 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia przysługuje zwrot w wysokości 50% kwoty stanowiącej całość opłaty za szkolenie,
  • W terminie poniżej 4 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia lub w przypadku braku zgłoszenia nieobecności wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.
 • Mam dofinansowanie z kilku placówek do szkolenia/szkoleń, czy mogę otrzymać kilka faktur?

  Tak, oczywiście. Prosimy wówczas o przesłanie danych do faktury wraz z kwotą dofinansowania pod adres e-mailowy: biuro@instytutlogopedyczny.pl

 • Co to jest kod QR i jak go używać?

  Kod QR jest dodatkowym sposobem do szybkiego dostępu do informacji o szkoleniu. W tym celu należy użyć aplikacji do skanowania kodów QR, wówczas wyświetlą się szczegółowe informacje.„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”
Johann Wolfgang Goethe

Kontakt

Adres

ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A lok. 6, 20-538 Lublin

Telefon

IEL: +48 505 255 435

ODN: +48 575 905 286

Email

biuro@instytutlogopedyczny.pl

odn@instytutlogopedyczny.pl

Nasza siedziba

lib-img_6631
lib-img_6797
lib-img_6791
lib-dscn0642