Instytut Edukacji Logopedycznej - Instytut, dzięki specjalistom, których zatrudnia prowadzi szeroko rozumianą terapię wszelkich zaburzeń komunikacji.

Projekt IGLO

Czym jest IGLO?

IGLO to Innowacyjna Grupa Logopedycznych Ochotników przeszkolonych w zakresie bajkoterapii, arteterapii, muzykoterapii, emisji głosu, choreoterapii. Nasi Ochotnicy pomogą Wam lepiej zrozumieć dziecko i zadbać o jego wszechstronny rozwój.

Co, gdzie, jak?

Projekt startuje we wrześniu 2015 i do lutego ma formę wolontariatu, jednak współpracę można przedłużyć na cały rok szkolny.

Co zyskujecie:

* Darmowe zajęcia, które uatrakcyjniają ofertę przedszkola.

* Realizację punktów 7-9 Podstawy Programowej Wychowania Przedszkolnego (wychowanie poprzez sztukę) * Zajęcia rozwojowe, które są odpowiedzią na potrzeby każdego dziecka.

*Usprawnianie różnych sfer funkcjonowania dzieci (emocjonalnej, poznawczej, motorycznej)

* Zadowolenie dzieci ich rodziców.

* Zaangażowanie i kreatywność naszych Wolontariuszy.

Dołączcie do nas!

IGLO, bo liczą się DZIECI.

Co w IGLO słychać?

Podsumowanie Projektu IGLO 2016-03-12 20:00

Kochani, w sobotę 12 marca 2016 r. odbyła się gala podsumowująca projekt IGLO.

Serdecznie dziękujemy Wolontariuszom prowadzącym zajęcia w przedszkolach oraz Dyrektorom Przedszkoli za przybycie i żywe uczestnictwo w dyskusji. Podsumowując, dzięki projektowi wiele nauczyliśmy się od siebie wzajemnie, bo we współpracy można zdziałać więcej

7 listopada 2015 r. Owocne spotkanie wolontariuszy IGLO.
Wszyscy obecni przeprowadzili kilka ćwiczeń lub opowiedzieli o tych, które prowadzili w placówkach biorących udział w projekcie. Był to czas wymiany doświadczeń oraz dawania sobie informacji zwrotnych.
Bardzo Wam dziękuję, Kochani Wolontariusze

10 października odbyło się szkolenie dla pracowników Instytutu i wolontariuszy projektu IGLO. Warsztaty dotyczyły muzykoterpii i prowadzone był przez p. Joannę Piastę.

28 września 2015 r.

  • Podstrona 1 z 2
  • 1
  • 2


Harmonogram szkoleń Załóż konto }