Neurologopeda

Neurologopeda
mgr Monika Wrzos

- logopeda, neurologopeda

Kontakt: monika.wrzos@instytutlogopedyczny.pl

Czym zajmuje się neurologopeda? Kliknij tutajJestem absolwentką filologii polskiej ze specjalnością logopedyczną UMCS oraz podyplomowych studiów neurologopedycznych UMCS.

Swoje doświadczenie zawodowe zawdzięczam długoletniej współpracy z wieloma placówkami oświatowymi, w których zajmuję się diagnozą oraz terapią logopedyczną i neurologopedyczną dzieci z różnorodnymi zaburzeniami mowy. Pod moją opieką znajdują się również pacjenci mający specjalne potrzeby terapeutyczne i edukacyjne, z którymi prowadzę terapię neurologopedyczną, wykorzystując wiedzę dotyczącą neurologicznych podstaw zaburzeń mowy i komunikacji. Każde spotkanie terapeutyczne starannie planuję i staram się zrealizować tak, aby uwzględnić indywidualne potrzeby i oczekiwania pacjenta.

 

W wolnych chwilach projektuję i samodzielnie wykonuję różnorodne pomoce logopedyczne i gry edukacyjne, które podnoszą atrakcyjność prowadzonych przeze mnie zajęć oraz sprawiają, że moi pacjenci mogą poczuć się wyjątkowo.

Praca jest moją pasją, ale jednocześnie zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka spoczywa na mnie jako terapeucie, dlatego stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w wartościowych szkoleniach, konferencjach logopedycznych oraz studiując literaturę fachową.

 

Dzięki nieustającemu zapałowi do pracy zdobyłam wiedzę i doświadczenie, którymi staram się dzielić podczas realizowanych przeze mnie szkoleń dla logopedów i nauczycieli. Doświadczenie w pracy trenerskiej doskonalę, współpracując od lat z Centrum Rozwoju i Edukacji Champion oraz Instytutem Edukacji Logopedycznej.

Zapraszam do kontaktu wszystkich pacjentów, a szczególnie dzieci i młodzież z Lublina i okolic.

umów się na wizytę

Umów się na wizytę

Wybierz specjalistę, u którego chcesz się poradzić: logopeda, neurologopeda, audiolog, trener emisji głosu, psycholog, pedagog

Tel.: +48 505 255 435

„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”
Johann Wolfgang Goethe

Kontakt

Adres

ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A lok. 6, 20-538 Lublin

Telefon

+48 505 255 435

Email

biuro@instytutlogopedyczny.pl

Nasza siedziba

lib-img_6631
lib-img_6797
lib-img_6791
lib-dscn0642