fbpx

Logopeda, oligofrenopedagog, Certyfikowany Terapeuta Elektrostymulacji Logopedycznej
Katarzyna Kowalczyk

- logopeda, oligofrenopedagog, Certyfikowany Terapeuta Elektrostymulacji LogopedycznejLogopeda, oligofrenopedagog, Certyfikowany Terapeuta Elektrostymulacji Logopedycznej Absolwentka Podyplomowych Studiów Logopedycznych na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła także studia podyplomowe na kierunkach Oligofrenopedagogika oraz Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum Autyzmu. Przez wiele lat związana była zawodowo z placówkami oświatowymi w Lublinie jako nauczyciel języka angielskiego.

Certyfikowany terapeuta innowacyjnych metod elektrostymulacji zewnętrznej i wewnętrznej w logopedii, Terapeuta ręki I i II stopnia, Terapeuta Metody Warnkego. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako logopeda w poradni rehabilitacyjno-logopedycznej, w przedszkolach, szkole podstawowej oraz w szkole specjalnej prowadząc zajęcia z dziećmi z niepełnosprawnością sprzężoną, z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz z dziećmi z MPD.

Stale poszerza swoje umiejętności zawodowe biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach. W pracy stara się wykorzystywać różnorodne metody terapeutyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Dąży do tego, aby użyte pomoce terapeutyczne były interesujące dla pacjentów i zarazem skuteczne. Ceni współpracę z innymi specjalistami.


„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”
Johann Wolfgang Goethe

Kontakt

Adres

ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A lok. 6, 20-538 Lublin

Telefon

Biuro, szkolenia: +48 505 255 435

Rejestracja na terapię: +48 881 527 414

Email

biuro@instytutlogopedyczny.pl