Logopeda, audiolog

Logopeda, audiolog




Agnieszka Zielińska

- logopeda, audiolog, protetyk słuchu oraz terapeuta ręki

Kontakt: agnieszka.zielinska@instytutlogopedyczny.pl

Czym zajmuje się logopeda audiolog? Kliknij tutaj



Prowadzę terapię indywidualną oraz zajęcia grupowe: logorytmikę („Logorytmika – ruch słuch słowo ©”) i język migowy. Zapraszam do siebie osoby zarówno z wadami wymowy, opóźnionym rozwojem mowy, niedosłuchami jak i z problemami w płynności mowy.

Prowadzę także terapię w nurcie Metody Krakowskiej oraz naukę czytania Metodą Symultaniczno-Sekwencyjną®.

Ukończyłam wiele szkoleń i kursów doskonalących umiejętności logopedyczne, a także uczestniczyłam w wielu konferencjach naukowych, m.in.:

  • Szkolenia z zakresu Metody Krakowskiej ('Terapia neurobiologiczna - dla początkujących', 'Stymulacja mechanizmów lewopółkulowych - usprawnianie pracy lewej półkuli mózgu', 'Symultaniczno-Sekwencyjna Nauka Czytania®', 'Programowanie języka dla dzieci z zaburzeniami komunikacji', 'Wczesna diagnoza i terapia zaburzeń autystycznych'),
  • Szkolenia z zakresu Terapii ręki ('TERAPIA RĘKI – diagnoza-terapia-masaż ©' I i II stopień, 'Terapia ręki oraz zintegrowany trening pisania Sihand jako forma wspomagania rozwoju dziecka'),
  • Szkolenia z zakresu Autyzmu ('Autyzm. Rozwijanie komunikacji u osób z autyzmem', Kurs bazowy 'ABC autyzmu i Zespołu Aspergera')
  • Szkolenia z zakresu Jąkania ('Diagnoza i terapia jąkania i innych zaburzeń płynności mówienia z uwzględnieniem konsekwentnej współpracy z rodziną' – warsztat I i II stopnia),
  • Szkolenia z zakresu Niedosłuchów ('Wykorzystanie metody werbo-tonalnej w terapii dzieci z wadami słuchu i innymi zaburzeniami mowy', 'Akademia Umiejętności MED-EL w Polsce' I i II stopień oraz wiele innych).

Moje szczególne zainteresowanie do pracy z dziećmi z niedosłuchem (już od urodzenia!) oraz z dziećmi z jąkaniem i rozwojowa niepłynność mowy.

Kontynuuję zdobywanie specjalistycznej wiedzy na studiach oraz szkoleniach. Posługuję się językiem migowym – posiadam certyfikat I oraz II stopnia. Jestem logopedą z pasją, do terapii tworzę własne pomoce, z których część można znaleźć na fanpage'u Instytutu Edukacji Logopedycznej.

 

Zapraszam do kontaktu!


„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”
Johann Wolfgang Goethe

Kontakt

Adres

ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A lok. 6, 20-538 Lublin

Telefon

+48 505 255 435

Email

biuro@instytutlogopedyczny.pl

Nasza siedziba

lib-img_6631
lib-img_6797
lib-img_6791
lib-dscn0642