fbpx

Logopeda, audiolog, pedagog
Monika Wąsik

- logopeda, audiolog, pedagog

Czym zajmuje się logopeda, audiolog? Kliknij tutajJestem absolwentką Logopedii z audiologią na Uniwersytecie Mari Curie-Skłodowskiej. Ukończyłam także studia podyplomowe na kierunku Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna w Wyższej Szkole Nauk Pedagogicznych w Warszawie uzyskując tytuł pedagoga.

Zaczynając pracę jako logopeda odkryłam, że wykonywanie tego zawodu jest także moją pasją i ogromną satysfakcję dają mi postępy moich pacjentów. Motywują mnie one do ciągłego doskonalenia warsztatu pracy: regularnie poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w różnorakich szkoleniach, webinariach, lub poprzez lekturę czasopism i książek specjalistycznych.

Podczas terapii zawsze towarzyszy mi myśl, aby wszechstronnie oddziaływać na rozwój dziecka – w pracy mogę wykorzystywać i łączyć wiedzę z zakresu logopedii i pedagogiki. Najważniejsze jest dla mnie, aby pacjent czuł się na zajęciach komfortowo i by terapia była przyjemnością i okazją do osiągniecia sukcesu.

W kręgu moich zainteresowań znalazły się opóźniony rozwój mowy, dyslalia, centralne zaburzenia przetwarzania słuchowego oraz afazja dziecięca.


„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”
Johann Wolfgang Goethe

Kontakt

Adres

ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A lok. 6, 20-538 Lublin

Telefon

IEL: +48 505 255 435

ODN: +48 575 905 286

Gabinety, zajęcia w placówkach:

+48 881 527 414

Email

biuro@instytutlogopedyczny.pl

odn@instytutlogopedyczny.pl