• 1. Jak dokonać rezerwacji na szkolenie?

  W celu zapisania się na szkolenie należy założyć konto lub zalogować się, a następnie w ogłoszeniu o szkoleniu kliknąć "rezerwuj teraz" postępując wg dalszej instrukcji. Rezerwacja zostaje potwierdzona po dokonaniu wpłaty wymaganej zaliczki.


 • 2. Zapłaciłem/am zaliczkę, ale status mojego zapisu na szkolenie nie uległ zmianie. Dlaczego?

  Wszystkie wpłaty są weryfikowane przez nas ręcznie, średnio raz w tygodniu - stąd możliwe opóźnienia. Po zarejestrowaniu wpłaty Uczestnik otrzymuje wiadomość z potwierdzeniem otrzymania wpłaty zaliczki.


 • 3. Dlaczego wymagane są szczegółowe dane osobowe?

  Dane osobowe, tj. data i miejsce urodzenia oraz nr PESEL są wymagane do umieszczenia ich na zaświadczeniu o ukończeniu szkolenia zgodnie z rozporządzeniem MEN z dn. 18 sierpnia 2017 r., które nas do tego prawnie obliguje.

  Dane kontaktowe, tj. adres zamieszkania jest konieczny do wystawienia faktury za udział w szkoleniu. Każdy uczestnik otrzymuje fakturę - stanowi ona potwierdzenie otrzymania przez nas opłaty za szkolenie.

  Nie martw się - Twoje dane są bezpiecznie szyfrowane i przechowywane. Instytut Edukacji Logopedycznej posiada certyfikat zaświadczający o wprowadzeniu i stosowaniu środków technicznych, organizacyjnych oraz jakościowych zgodnie z wymaganiami rozporządzenia o ochronie danych osobowych (tzw. RODO). Kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.


 • 4. Kiedy i w jaki sposób mam podać dane do faktury?

  Dane do faktury należy podać podczas dokonywania rezerwacji na szkolenie wpisując je w polu "dodatkowe uwagi" lub wysłać e-mailem na adres: biuro@instytutlogopedyczny.pl


 • 5. Kiedy otrzymam fakturę?

  Z reguły faktury wystawiamy 1 dnia roboczego po szkoleniu (po wykonaniu usługi), jednakże w przypadku, gdy pracodawca wymaga jej wcześniej (np. przed zakończeniem danego roku) prosimy o kontakt e-mailowy z biurem w tej sprawie: biuro@instytutlogopedyczny.pl


 • 6. Po dokonaniu wpłaty zaliczki/całości kwoty szkolenia okazało się, że placówka dofinansuje mi to szkolenie, czy otrzymam zwrot kosztów i fakturę?

  Tak. Prosimy o przesłanie informacji dotyczących faktury (dane, termin płatności) pod adres e-mailowy z biurem: biuro@instytutlogopedyczny.pl


 • 7. Czy mogę dokonać anulowania rezerwacji?

  W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie takiej informacji pod adres e-mailowy: biuro@instytutlogopedyczny.pl


 • 8. Czy w przypadku rezygnacji ze szkolenia otrzymam zwrot kosztów?

  W przypadku rezygnacji ze szkolenia:

  • W terminie do 10 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia przysługuje zwrot całości wpłaconej kwoty,
  • W terminie do 7 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia przysługuje zwrot w wysokości 50% kwoty stanowiącej całość opłaty za szkolenie,
  • W terminie poniżej 4 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia lub w przypadku braku zgłoszenia nieobecności wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.

 • 9. Mam dofinansowanie z kilku placówek do szkolenia/szkoleń, czy mogę otrzymać kilka faktur?

  Tak, oczywiście. Prosimy wówczas o przesłanie danych do faktury wraz z kwotą dofinansowania pod adres e-mailowy: biuro@instytutlogopedyczny.pl


 • 10. Co to jest kod QR i jak go używać?

  Kod QR jest dodatkowym sposobem do szybkiego dostępu do informacji o szkoleniu. W tym celu należy użyć aplikacji do skanowania kodów QR, wówczas wyświetlą się szczegółowe informacje. • 12. Czy mogę wziąć udział w szkoleniu logopedycznym nie będąc logopedą?

  Oczywiście. Treści szkolenia są głównie formułowane i dostosowane pod grupę docelową odbiorców, jednakże nie ma przeciwwskazań, ale udział wzięła osoba spoza tej grupy zawodowej. W naszych szkoleniach może wziąć udział każda osoba zainteresowana danym tematem.„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”
Johann Wolfgang Goethe

Kontakt

Adres

ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A lok. 6, 20-538 Lublin

Telefon

+48 505 255 435

Email

biuro@instytutlogopedyczny.pl

Nasza siedziba

lib-img_6631
lib-img_6797
lib-img_6791
lib-dscn0642