Instytut Edukacji Logopedycznej - Instytut, dzięki specjalistom, których zatrudnia prowadzi szeroko rozumianą terapię wszelkich zaburzeń komunikacji.

Chcesz się kształcić i rozwijać swoje umiejętności, ale ilość szkoleń, w których chciałbyś uczestniczyć jest ograniczona przez możliwości finansowe?

 

Pamiętaj: możesz ubiegać się o dofinansowanie! Instytut Edukacji Logopedycznej jest wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem 2.06/00090/2016, dzięki czemu w Urzędzie Pracy (UP) bezproblemowo przyjmą Twój wniosek - ponadto posiadamy certyfikat jakości 9001:2015 w zakresie organizacji szkoleń.

Więcej szczegółow pod adresem: http://kfs.pl/jak-uzyskac-dofinansowanie/

 

Jesteśmy wpisani także jako podmiot instytucjonalny w Bazie Usług Rozwojowych z możliwością uzyskania dofinansowania nawet do 80%! Całkowita kwota dofinansowania wynosi do 15 000 zł. Po szczegóły odsyłamy tutaj: http://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl (zakładka 'dofinansowania')

 

Link do naszych szkoleń w BUR:

https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/search?SearchFilterView[podmiot_id]=17722

 

W celu uzyskania dofinansowania z BUR należy:

1. Złożyć wniosek o uzyskanie dofinansowania do danego Operatora (w zależności od powiatu).

2. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji dokonuje się zapisu na szkolenie/szkolenia przez BUR.

3. Szkolenia należy opłacić samodzielnie i dopiero po odbyciu szkoleń składa się odpowiednie dokumenty do Operatora, który zwraca poniesione koszty w adekwatnej kwocie do wysokości dofinansowania.

 

Prosimy pamiętać, iż zasady dla każdego powiatu różnią się. W celu uzyskania szczegółowych informacji należy kontaktować się z Operatorem.

 

Znalazłeś inne źródło dofinansowania i nie jesteś pewien, czy nasze szkolenie zakwalifikuje się? Napisz do nas! Przedstawimy Ci wymagane informacje oraz dokumenty.

 

 

Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, przysługuje zniżka 10% na usługi naszego Gabinetu Logopedycznego.

 Harmonogram szkoleń Załóż konto }