Logopeda Lublin | Instytut Edukacji Logopedycznej - Instytut, dzięki specjalistom, których zatrudnia prowadzi szeroko rozumianą terapię wszelkich zaburzeń komunikacji.

Diagnoza i terapia ślinienia

Temat:

Diagnoza i terapia ślinienia

Prowadzący:

mgr Anna Balewska - neurologopeda, terapeuta ręki, pedagog, filolog, trener emisji głosu. Obecnie w trakcie specjalizacji z dysfagii oraz studiów na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Ukończyła liczne kursy i szkolenia specjalistyczne. Pracuje z osobami dorosłymi oraz dziećmi z licznymi dysfunkcjami neurologicznymi, zespołami wad genetycznych, upośledzeniami, a w szczególności z dysfagią. 

Forma:

warsztaty

Czas trwania:

23 kwietnia 2017 r.

Godziny zajęć:

16:00-19:00

Miejsce :

Kraków, ul. Prądnicka 10 - Niepubliczne Przedszkole 'Przystanek Przedszkolak'

Cena:

230 zł

Uczestnicy:

Logopedzi, studenci logopedii

Liczba miejsc:

15-20

Zgłoszenia:

Formularz rejestracyjny http://bit.ly/2lqTi6C

Uwagi:

Na każdym szkoleniu Instytutu, wśród uczestników, losujemy NAGRODĘ niespodziankę. Zwykle jest to publikacja logopedyczna lub pomoc przydatna w terapii.

W koszty szkolenia wliczone są: materiały oraz zaświadczenia o ukończeniu warsztatów (wydane na podstawie & 18 ust. 2 Rozporządzenia Ministerstwa Edukacji i Nauki z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 186)), poczęstunek podczas przerw kawowych.

 

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego oraz otrzymaniu od organizatora potwierdzenia zakwalifikowania na szkolenie należy uiścić zaliczkę w wysokości 30 zł w przeciągu 3 dni roboczych na konto:

33 1140 2004 0000 3602 7578 2600

Pozostałą kwotę należy wpłacić po uzgodnieniu e-mailowym.

 

Osoby, które otrzymają dofinansowanie z zakładu pracy, mogą uiścić opłatę po szkoleniu na podstawie wystawionej przez Instytut faktury. Prosimy o podanie tej informacji przy zgłaszaniu swojego uczestnictwa w szkoleniu.

 

Regulamin szkoleńZapytaj logopedę Napisz do nas... Wyślij
Harmonogram szkoleń Załóż konto }