Instytut Edukacji Logopedycznej - Instytut, dzięki specjalistom, których zatrudnia prowadzi szeroko rozumianą terapię wszelkich zaburzeń komunikacji.

Blog

Dzisiaj kolejna recenzja, tym razem 2w1 :) Serdecznie zapraszamy do lektury!

 

 

 

W ubiegłym tygodniu trafiły do mnie trzy pomoce marki Czu Czu. Dzieci nie lubią nudy, więc testowałam te nowości praktycznie na każdych zajęciach i chciałam napisać o swoich zaskakujących odkryciach. Pomoc, którą chcę wam dziś w sposób szczególny przybliżyć jest Moje Pierwsze Memory.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z recenzją oraz opisem pomocy edukacyjnej wydawnictwa Tulula.pl, która może być przydatna w terapii logopedycznej.

Higiena pracy głosem cz. II 2018-04-11 12:42

Kontynuacja artykułu dotyczącego higieny pracy głosem.

Metoda werbo-tonalna 2018-03-09 10:11

Jest to metoda, którą można stosować od razu po narodzeniu! Polecana jest szczególnie do terapii z małymi dziećmi z niedosłuchami, ale może być także wprowadzona u dzieci zdrowych. Opracował ją w latach 50-tych, prof. Peter Guberina w Chorwacji. Metoda stworzona została z uwzględnieniem badań rozwoju mowy dzieci słyszących, przede wszystkim istotny jest w niej wpływ rytmu, intonacji oraz aktywności motorycznej.

  • Podstrona 1 z 3
  • 1
  • 2
  • 3


Dodaj komentarz:

*

*

*

*

*

(c) revolweb captcha


Brak komentarzy
Harmonogram szkoleń Załóż konto }