Instytut Edukacji Logopedycznej - Instytut, dzięki specjalistom, których zatrudnia prowadzi szeroko rozumianą terapię wszelkich zaburzeń komunikacji.

Aktualności

03.09.2012

I ruszamy z nową energią po wakacjach. Od dziś wznawiamy naszą współpracę z przedszkolami, które dotychczas korzystały z naszych zajęć. Zapraszamy do współpracy inne Placówki zainteresowane profesjonalną diagnozą i terapią logopedyczną.

26.07.2012

Miło nam poinformować, że wczoraj zakończyliśmy nasz PIERWSZY turnus logopedyczny. Czas dziesięciodniowej terapii był dość intensywnym wysiłkiem, ale przyniósł również chwile kreatywnej zabawy i błogiego relaksu. Uczestnikom serdecznie dziękujemy za współpracę i życzymy dalszych sukcesów logopedycznych.
Na naszej stronie wkrótce pojawi się fotorelacja z turnusu.

16.06.2012

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego i czas zasłużonego wakacyjnego odpoczynku. Miłym akcentem na zakończenie tegorocznej współpracy było zaproszenie właścicielki Gabinetu na Festyn z okazji zakończenia roku szkolnego 2011/2012 do Niepublicznego Przedszkola 'KRASNAL' w Turce.
'KRASNAL'

31.05.2012

Dziś odbyła się uroczysta gala rozdania nagród dla uczestników akcji Słowomania, której współorganizatorem jest Gabinet DYKCJA.

11.05.2012

Do 30 czerwca trwają zapisy na szkolenia emisji głosu w wersji podstawowej i rozszerzonej. Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie kart zgłoszeniowych, które znajdziecie Państwo w zakładce 'Szkolenia'. Warsztaty będą prowadzone w Lublinie. Dokładne terminy zostaną podane po zebraniu się grup szkoleniowych.Harmonogram szkoleń Załóż konto }