Logopeda Lublin | Instytut Edukacji Logopedycznej - Instytut, dzięki specjalistom, których zatrudnia prowadzi szeroko rozumianą terapię wszelkich zaburzeń komunikacji.

Drogie Uczestniczki i drodzy Uczestnicy szkoleń,

Staramy się świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Dlatego, poniżej znajduje się kilka istotnych uwag odnośnie zapisów na szkolenia:

 

- Prosimy zwracać uwagę na poprawność wpisywanych informacji, zwłaszcza w przypadku danych kontaktowych typu e-mail, nr telefonu - unikniemy w ten sposób niepotrzebnych nieporozumień.
- Jeżeli nr telefonu, nazwisko bądź inne dane się zmieniły - również prosimy o taką informację.
- Jeżeli zgłasza Was placówka, prosimy o podanie w zgłoszeniu także numerów kontaktowych do osób zainteresowanych - aby móc kontaktować się z Wami nawet w dniu szkolenia, jeżeli zaistnieje taka potrzeba.

- Szkolenia odbywają się w podanym terminie pod warunkiem, iż zbierze się grupa. W przeciwnym przypadku termin może zostać zmieniony.

- Prosimy o podawanie daty oraz miejsca urodzenia - są konieczne do certyfikatu.

 

W przypadku braku odpowiedzi na zgłoszenie z naszej strony w ciągu 5 dni:

- prosimy o sprawdzenie skrzynki SPAM - oraz dodanie naszego adresu e-mail do białej listy,

- lub kontakt telefoniczny: 505 255 435 lub 502 642 535.

  

Z góry dziękujemy za dostosowanie się do powyższych uwag.

 

Uczestnicy szkoleń otrzymują certyfikat wydany na podstawie & 18 ust. 2 Rozporządzenia Ministerstwa Edukacji i Nauki z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 186).

 

Instytut Edukacji Logopedycznej jest wpisany do RIS (Rejestru Instytucji Szkoleniowych) pod numerem: 2.06/00090/2016Zapytaj logopedę Napisz do nas... Wyślij
Harmonogram szkoleń Załóż konto }